Święto Babci i Dziadka:

W dniu 31 stycznia 2020 roku uczniowie klasy 2c, gościli Babcie i Dziadków. Ciepłym słowem, wspaniałym śpiewem i niezwykłym tańcem, wyrazili swoją miłość to Tych, jakże ważnych w ich życiu osób. Opowiedzieli o nowoczesnej babci, która „zamiast kremu z czekoladą, jabłka i sałatę zjada” oraz o dziadku czarodzieju. Po części artystycznej nastąpił moment składania życzeń i wręczania własnoręcznie wykonanych serduszek. A wszystko to, w niesamowitym klimacie, stworzonym przez rodziców, którzy wiele serca włożyli w dekorację sali. Było radośnie i wzruszająco. Bardzo dziękujemy!

dodano 2020/02/03 Renata Nowakowska