Kiermasz bożonarodzeniowy:

Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami i rodzicami kilka tygodni przygotowywał ozdoby bożonarodzeniowe na kiermasz. W trakcie warsztatów panowała prawdziwie twórcza i rodzinna atmosfera. Dzieciom tak się spodobały warsztaty, że dopytują kiedy będą następne. Kiermasz przy dużym zaangażowaniu wolontariuszy z Samorządu Uczniowskiego oraz rodziców i nauczycieli, którzy chętnie dokonywali zakupów, wypadł wspaniale. Dochód ze sprzedaży ciast prowadzony na dyskotece andrzejkowej oraz z kiermaszu bożonarodzeniowego zostanie przeznaczony na cel wybrany przez dzieci. Uczniowie bardzo dziękują pani Mikuckiej za wsparcie materialne i ogromną pomoc przy przygotowaniu ozdób oraz sprzedaży ciast. Warsztaty wsparły panie: Bakuła, Tymińska, Pawlak, Pilipiuk, Mikołajczyk, Gutkowska.

dodano 2019/12/16 Anna Gutkowska