Teatrzyk ekologiczny:

27 lutego gościliśmy Teatr Lalek „Tomcio” z Nowego Sącza, który zaprezentował uczniom klas młodszych oraz przedszkolakom,  bajkę pt.”Jaś i Małgosia w krainie ekologii”W fabułę tradycyjnej bajki o Jasiu i Małgosi wplecione zostały pojęcia związane z ochroną przyrody. Ku miłemu zaskoczeniu, zły wilk i straszna czarownica, pokazali swoje drugie, dobre oblicze. Mówili jak należy szanować przyrodę, dbać o nią, a nawet przypomnieli o konieczności segregowania śmieci. Dzieci z zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów, utrwalając przy tym, w jaki sposób należy dbać o środowisko.

dodano 2019/02/28 Joanna Betańska