Multimedialna zabawa w detektywów:

O tym, że teatr ma różne oblicza przekonali się uczniowie klas siódmych i ósmych, którzy we wtorek 16 października wzięli udział w widowisku pt. „Tajemnicze okoliczności literackiej działalności”.  Tego dnia siódmo – i ósmoklasiści nie tylko obejrzeli pokaz inspirowany znaną powiastką filozoficzną, której autorem jest  Antoine de Saint-Exupery, ale także aktywnie w nim uczestniczyli, próbując rozwikłać tajemnicę Małego Księcia. Było to dla wszystkich nowe doświadczenie, a także jeszcze jedna okazja, by rozważyć tę inspirującą historię.

dodano 2018/10/17 Katarzyna Karpińska