Wizyta lekarza weterynarii w klasie IIb:

17  października klasę 2B  odwiedziła mama Rysia, która  jest lekarzem weterynarii. Opowiedziała  nam o  swojej pracy oraz dała wskazówki dotyczące opieki nad zwierzętami domowymi. Dowiedzieliśmy się  w jaki sposób należy dbać o swojego pupila, by cieszył się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Uczniowie brali aktywny udział w spotkaniu zadając mnóstwo pytań. Jednak największą atrakcją okazało się głaskanie suczki Szajby oraz  wsłuchiwanie się w  bicie jej serca. Dziękujemy za tak wspaniałą  i pouczającą lekcję.

dodano 2017/10/24 Joanna Osiadacz