Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego:

Początek września to tradycyjnie czas, w którym Jedynka otwiera swe podwoje. W tym roku również po wakacyjnej przerwie witała w swych gościnnych progach wracających z wakacyjnych podróży uczniów, rodziców i nauczycieli oraz nowo przyjęte dzieci. 4 września wszyscy spotkali się na apelach inaugurujących nowy rok szkolny, by wysłuchać życzeń złożonych przez panią dyrektor Renatę Nowakowską oraz pełni zapału przystąpić do pracy. Na zakończenie odbyły się spotkania dzieci z wychowawcami. Mamy nadzieję, że nadchodzący czas spełni pokładane w nim nadzieje i oczekiwania.

dodano 2017/09/05 Katarzyna Karpińska