Bezpieczne ferie:

Zbliżające się ferie  to zwykle czas,  kiedy uczniowie przypominają sobie zasady bezpiecznej zabawy w czasie wolnym od szkoły. 4.01.2018 r. w Naszej szkole odbyła się akcja, w której  chętnie wzięła udział Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim. W ramach działań profilaktycznych policja odwiedza szkołę i organizuje pogadanki oraz demonstruje ćwiczenia praktyczne. W tym roku również odwiedzili Nas: asp. Sławomir Janowiec. Uczniowie mieli okazję, przypomnieć sobie nie tylko jak należycie i bezpiecznie się bawić, ale także  poznać zasady zachowania się podczas nieobecności rodziców w domu, jak bezpiecznie się porusza po drodze, jakich udzielić prawidłowych informacji podczas zgłoszenia. Zajęcia były bardzo interesujące, przeplatane pytaniami i krótkimi filmikami dotyczącymi bezpiecznych zachowań. Na koniec zajęć uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy poprzez odpowiadanie na podchwytliwe pytania asp. Sławomira Janowca.

dodano 2018/01/09 Olga Tuszyńska

serwis szkolny: