Apel "Bądźmy bezpieczni":

Dnia 6 października uczniowie klas drugich przedstawili  apel pt. ”Bądźmy bezpieczni”  dla uczniów klas 0-III. Tematyka apelu dotyczyła właściwego zachowania się w drodze i w szkole.  Drugoklasiści  przypomnieli  ważne zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu ulicznym oraz zasady spędzania czasu w szkole. Uczniowie mogli również zobaczyć skutki nieostrożnego zachowania, dzięki naszym młodym aktorom . Miejmy nadzieją, że młodsi i starsi koledzy wynieśli z przedstawienia cenną lekcję i będą  przestrzegali zasad bezpieczeństwa na  drodze.

dodano 2017/10/09 Joanna Osiadacz, Ewa Jachimska, Olga Tuszyńska