Ia gra w szachy!:

24 maja klasę 1a odwiedził starszy kolega Miłosz Kalisz, który od kilku sezonów reprezentuje Jedynkę w międzyszkolnych turniejach szachowych i je wygrywa. Królewska gra to jego hobby. Posiada już trzecią kategorię szachową i ciągle doskonali swoje umiejętności. Z tego powodu zachęcał pierwszoklasistów do poznania jego pasji. W tym celu pokazał szachową grę logiczną, która kształtuje wyobraźnię, uczy planowania, strategicznego myślenia i bawi. Przeprowadzona lekcja bardzo podobała się uczniom. Wszyscy byli aktywni i zainteresowani, więc za swoje zaangażowanie otrzymali naklejki motywacyjne.

dodano 2018/06/05 Renata Jędrzejewska