Pożegnanie z Jedynką:

Koniec roku szkolnego to radosny czas podsumowania całorocznej pracy oraz marzeń o rozpoczynających się wakacjach. W tym roku 19 czerwca przyniósł dodatkowo łzy wzruszenia i dumy, które stanęły w oczach rodziców i nauczycieli na widok ósmoklasistów tańczących poloneza oraz odbierających nagrody za wysokie wyniki w nauce i sporcie. Podczas uroczystego zakończenia roku pani dyrektor Ewa Błahuta wraz z panem burmistrzem Tomaszem Krupskim wręczyli Nagrody Burmistrza oraz Srebrne Tarcze wyróżniającym się absolwentom. Całość uroczystości zamknęło krótkie przedstawienie oraz piękny bal, który został zorganizowany przez rodziców uczniów klas ósmych. Tym samym rok szkolny 2018/2019 przeszedł już do historii. Życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje przyniosły upragniony spokój i radosny wypoczynek, a naszym absolwentom, by krocząc nowymi drogami osiągali zamierzone cele.

dodano 2019/06/25 Katarzyna Karpińska